Virtual Sites (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Add
is: Bæta við

en: Theme
is: Þema

en: Header
is: Haus

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Site information
is: Upplýsingar vefs

en: No primary links
is: Engir aðaltenglar

en: Source for the primary links
is: Hvaða valmynd á að nota sem aðaltengla

en: Select what should be displayed as the primary links.
is: Veljið hvað á að birta sem aðaltengla.

en: No secondary links
is: Engir undirtenglar

en: Source for the secondary links
is: Hvaða valmynd á að nota sem undirtengla

en: PHP Code
is: PHP kóði
