Virtual Sites (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Add
it: Aggiungi

en: Theme
it: Tema

en: Site
it: Sito

en: Header
it: Intestazione

en: Hostname
it: Nome host

en: Add condition
it: Aggiungi condizione

en: Conditions
it: Condizioni

en: Common settings
it: Impostazioni comuni

en: Condition
it: Condizione

en: PHP code
it: Codice PHP

en: Site information
it: Informazioni sul sito

en: No primary links
it: Non ci sono link primari

en: Source for the primary links
it: Sorgente dei link primari

en: Select what should be displayed as the primary links.
it: Selezionare quello che dovrebbe essere visualizzato come link primario.

en: No secondary links
it: Non ci sono link secondari

en: Source for the secondary links
it: Fonte per i link secondari

en: Base URL
it: URL base

en: Variables
it: Variabili

en: PHP Code
it: Codice PHP

en: Add new condition
it: Aggiungi nuova condizione
