Virtual Sites (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Theme
nl: Thema

en: Site
nl: Website

en: Header
nl: Kop

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Add condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Common settings
nl: Algemene instellingen

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: No primary links
nl: Geen primaire links

en: Source for the primary links
nl: Bron van primaire links

en: Select what should be displayed as the primary links.
nl: Selecteer wat als primaire link dient te worden weergegeven.

en: No secondary links
nl: Geen secundaire links

en: Source for the secondary links
nl: Bron van secundaire links

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Variables
nl: Variabelen

en: PHP Code
nl: PHP-code
