Virtual Sites (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Theme
pl: Skórka

en: Site
pl: Witryna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Conditions
pl: Warunki

en: Common settings
pl: Wspólne ustawienia

en: Condition
pl: Warunek

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: No primary links
pl: Brak menu

en: Source for the primary links
pl: Menu podstawowe

en: Select what should be displayed as the primary links.
pl: Służy do wyboru menu zawierającego podstawowe odnośniki nawigacyjne witryny.

en: No secondary links
pl: Brak odnośników dodatkowych

en: Source for the secondary links
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links. If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
pl: Które z dostępnych menu ma służyć za menu odnośników dodatkowych. To samo menu można wskazać dla odnośników dodatkowych oraz podstawowych. W takim wypadku zamiast odnośników dodatkowych wyświetlane będą te, które są podrzędne względem aktywnego w danej chwili odnośnika podstawowego.

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Variables
pl: Zmienne

en: PHP Code
pl: Kod PHP
