Virtual Sites (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Add
pt: Adicionar

en: Theme
pt: Tema

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Add condition
pt: Adicionar condição

en: Conditions
pt: Condições

en: Common settings
pt: Configurações comuns

en: Condition
pt: Condição

en: Browser
pt: Navegador

en: PHP code
pt: Código PHP

en: Site information
pt: Informações do site

en: No primary links
pt: Sem links primários

en: Source for the primary links
pt: Fonte para o menu primário

en: Select what should be displayed as the primary links.
pt: Selecione qual menu exibir como primário.

en: No secondary links
pt: Sem links secundários

en: Source for the secondary links
pt: Fonte para o menu secundário

en: Base URL
pt: URL base

en: Variables
pt: Variáveis

en: PHP Code
pt: Código PHP
