Virtual Sites (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Theme
tr: Tema

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Add condition
tr: Koşul ekle

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Common settings
tr: Genel ayarlar

en: Condition
tr: Koşul

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: Site information
tr: Site bilgisi

en: No primary links
tr: Birincil bağlantı yok

en: Source for the primary links
tr: Birincil bağlantı kaynakları

en: Select what should be displayed as the primary links.
tr: Birincil bağlantılar olarak gösterilecek kaynağı seçiniz.

en: No secondary links
tr: İkincil bağlantı yok

en: Source for the secondary links
tr: İkincil bağlantı kaynakları

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Variables
tr: Değişkenler

en: PHP Code
tr: PHP Kodu
