Virtual Sites (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Add
uk: Додати

en: Theme
uk: Тема

en: Site
uk: Сайт

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Add condition
uk: Додати умову

en: Conditions
uk: Умови

en: Common settings
uk: Прості налаштування

en: Condition
uk: Умова

en: Browser
uk: Браузер

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Virtual sites
uk: Віртуальні сайти

en: The virtual site %name has been saved.
uk: Віртуальний сайт %name був збережений.

en: No primary links
uk: Немає основних посилань

en: Source for the primary links
uk: Джерело для primary links

en: Select what should be displayed as the primary links.
uk: Виберіть, що відображати в якості основних посилань.

en: No secondary links
uk: Немає додаткових посилань

en: Source for the secondary links
uk: Джерело для меню другорядних посилань

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Variables
uk: Змінні

en: Virtual site
uk: Віртуальний сайт

en: Sites
uk: Сайти

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Hostnames
uk: Назви хостів
