Virtual Sites (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Add
ur: شامل کریں

en: Header
ur: ہیڈر

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Condition
ur: شرط

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات
