Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Not found
ca: No trobat

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
