Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Production
cs: Výroba

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: cURL error: @error
cs: cURL chyba: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
cs: Typ: @type<br />ID: @id

en: Service not supported by issuer
cs: Služba není podporována vydavatelem

en: Address information is unavailable
cs: Informace o adrese nejsou k dispozici

en: Not Processed
cs: Nezpracováno
