Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Test
es: Prueba

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Not found
es: No encontrado

en: Accepted
es: Aceptado

en: Production
es: Producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Rejected
es: Rechazado

en: Transaction mode
es: Modo de transacción

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: cURL error: @error
es: Error cURL: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
es: Tipo: @type<br />ID: @id

en: Service not supported by issuer
es: Servicio no admitido por el emisor.

en: Address information is unavailable
es: La información de dirección no está disponible

en: Not Processed
es: No se ha procesado
