Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Not found
et: Ei leitud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Type: @type<br />ID: @id
et: Tüüp: @type<br />ID: @id
