Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Type: @type<br />ID: @id
fi: Tyyppi: @type<br />ID: @id

en: Address information is unavailable
fi: Osoitetietoja ei ole saatavilla

en: Not Processed
fi: Ei käsitelty
