Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Test
he: בדיקה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Not found
he: לא נמצא

en: Accepted
he: התקבלו

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
