Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Not found
lt: Nerasta

en: Accepted
lt: Priimti

en: Production
lt: Produkcija

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
lt: Tipas: @type<br>ID: @id

en: Service not supported by issuer
lt: Paslauga nepalaikoma leidėjo

en: Address information is unavailable
lt: Adresi informacija neįmanoma

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta
