Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Production
lv: Darba

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms
