Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Production
nl: Productie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: cURL error: @error
nl: cURL fout: @error

en: Service not supported by issuer
nl: Dienst niet ondersteund door uitgever

en: Address information is unavailable
nl: Adresinformatie niet beschikbaar

en: Not Processed
nl: Niet verwerkt
