Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Test
pt: Teste

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Accepted
pt: Aceitos

en: Production
pt: Produção

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Rejected
pt: Rejeitada

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: cURL error: @error
pt: Erro cURL: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
pt: Tipo: @type<br />Identificador: @id

en: Service not supported by issuer
pt: Serviço não suportado pelo emitente

en: Address information is unavailable
pt: Informação de endereço não disponível

en: Not Processed
pt: Não Processado
