Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Test
pt: Testar

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Accepted
pt: Aceite

en: Production
pt: Produção

en: Rejected
pt: Rejeitado

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção

en: cURL error: @error
pt: erro cURL: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
pt: Tipo: @type<br />ID: @id
