Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Production
sk: Produkcia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: cURL error: @error
sk: Chyba cURL: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
sk: Typ: @type<br />ID: @id

en: Address information is unavailable
sk: Informácie o adrese sú nedostupné

en: Not Processed
sk: Nespracované
