Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Accepted
vi: Đã chấp nhận

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch
