Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Test
bg: Тест

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Accepted
bg: Приети

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
