Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User ID
da: Bruger ID

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Accepted
da: Accepteret

en: Production
da: Produktion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: cURL error: @error
da: cURL fejl: @error

en: Service not supported by issuer
da: Service ikke understøttet af udsteder

en: Address information is unavailable
da: Adresseinformation er ikke tilgængelig

en: Not Processed
da: Ikke gennemført
