Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Production
el: Παραγωγή
