Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Test
fa: آزمایش

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Production
fa: محصولات

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: cURL error: @error
fa: خطای cURL: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
fa: نوع: @type<br />شناسه: @id

en: Address information is unavailable
fa: اطلاعات آدرس موجود نمی باشد

en: Not Processed
fa: پردازش نشده
