Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Test
hu: Teszt

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Not found
hu: Nem található

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Production
hu: Termelés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: cURL error: @error
hu: cURL hiba: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
hu: Típus: @type<br />Azonosító: @id

en: Service not supported by issuer
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Address information is unavailable
hu: A címinformáció nem elérhetető

en: Not Processed
hu: Nincs feldolgozva

en: Demo server
hu: Bemutató kiszolgáló
