Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: User ID
it: ID utente

en: Not found
it: Non trovato

en: Accepted
it: Accettati

en: Production
it: Produzione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Address information is unavailable
it: Informazioni sull'indirizzo non disponibili

en: Not Processed
it: Non processato
