Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ
