Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Production
nn: Produksjon

en: Service not supported by issuer
nn: Tenesta er ikkje støtta av utgjevar

en: Address information is unavailable
nn: Adresseinformasjon er ikkje tilgjengeleg

en: Not Processed
nn: Ikkje handsama
