Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Production
pl: Produkcja

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: cURL error: @error
pl: Błąd cURL: @error

en: Service not supported by issuer
pl: Usługa nie obsługiwana przez wystawcę
