Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Accepted
ro: Admis

en: Production
ro: Producţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie
