Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Test
ru: Тест

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Not found
ru: Не найдено

en: Accepted
ru: Принятые

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Rejected
ru: Отказано

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: cURL error: @error
ru: Ошибка cURL: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
ru: Тип: @type<br />ID: @id

en: Service not supported by issuer
ru: Услуга не поддерживается эмитентом

en: Address information is unavailable
ru: Адресная информация, если доступна

en: Not Processed
ru: Не обработан
