Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Production
tr: Üretim

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: cURL error: @error
tr: cURL hatası: @error
