Ubercart Virtual Merchant (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: User ID
uk: ID користувача

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Production
uk: Експлуатація

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: cURL error: @error
uk: Помилка cURL: @error

en: Type: @type<br />ID: @id
uk: Тип: @type<br />ID: @id

en: Service not supported by issuer
uk: Служба не підтримується емітентом

en: Address information is unavailable
uk: Відомості про адресу недоступна

en: Not Processed
uk: Не оброблений
