VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Comment
cs: Komentář

en: Report data
cs: Data reportu

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor
