VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Comment
ka: კომენტარი
