VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Choose a file
my: ဖိုင်တခု ရွေးချယ်ပါ
