VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Tags
ps: بچوي

en: File
ps: دوتنه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Comment
ps: تبصره

en: OK
ps: سمه ده
