VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: File
te: ఫైల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: OK
te: సరే
