VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: URL
ug: ئادرېس

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: OK
ug: جەزملەش

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش

en: Invalid key
ug: ئىناۋەتسىز ئاچقۇچ
