VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Tags
id: Tag

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Comment
id: Komentar

en: Choose a file
id: Pilih file

en: Resource type
id: Jenis sumber daya
