VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Tags
it: Etichette

en: Not found
it: Non trovato

en: Comment
it: Commento

en: Resource
it: Risorsa

en: Report data
it: Dati rapporto

en: Choose a file
it: Scegli un file
