VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Comment
lt: Komentaras

en: API Key
lt: API raktas

en: OK
lt: Gerai

en: Report data
lt: Ataskaitos duomenys

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Resource type
lt: Ištekliaus tipas
