VirusTotal API (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: File
pt: Ficheiro

en: Not found
pt: Não encontrado

en: API Key
pt: Chave API

en: Resource
pt: Recurso

en: Choose a file
pt: Escolha um ficheiro

en: Resource type
pt: Tipo de recurso
