VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: File
af: Lêer

en: Update
af: Dateer op

en: Comment
af: Kommentaar

en: Product
af: Produk
