VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: Update
ast: Anovar

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Comment
ast: Comentariu
