VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: Update
bg: Промени

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Comment
bg: Коментар

en: Product
bg: Продукт

en: Choose a file
bg: Избери файл
