VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: File
bn: ফাইল

en: Update
bn: আপডেট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
