VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: File
cy: Ffeil

en: Update
cy: Diweddaru

en: Comment
cy: Sylw

en: Choose a file
cy: Dewiswch ffeil
