VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
